Použití QR kódů ke zvýšení prodejů ve vašem hotelu | MyStay

Použití QR kódů ke zvýšení prodejů ve vašem hotelu

MyStay editorial staff 5 minut čtení

Vzhledem k tomu, že množství informací ve světě každým dnem roste, je stále obtížnější najít ty potřebné ve správný čas. Proto přichází na pomoc technologie, které umožňují přístup k informacím 24/7. QR kódy dnes najdete všude: na webových stránkách, obalech, vizitkách, v restauracích, na ulicích i v tištěných médiích.

Bezdotykové (neboli bezkontaktní) technologie rostly na popularitě již před pandemií, ale rychle se staly hotelovým „must-have“, protože během pandemie dominovaly otázky zdraví a bezpečnosti. I poté, co se ostatní aspekty hotelového provozu vrátily k „normálu“, zůstává bezdotyková technologie klíčovým nástrojem pro obnovení důvěry u hostů.

QR kódy v hotelech

Hosté chtějí mít větší kontrolu nad svými vlastními zážitky
a chtějí, aby hotely poskytovaly jednoduché, ale funkční digitální řešení, které je napůl splní.

Také očekávání hostů v průběhu let výrazně vzrostla. Očekávají, že hotely a jejich zaměstnanci vyřídí jejich požadavky rychle, bez ohledu na způsob kontaktu.

QR codes in hotel
Digital upsell

QR kód se stal tichým hrdinou pandemických operací jako dokonalý prostředek pro sociální distancování a zajištění zdraví a bezpečnosti. Stojí za zmínku, že implementace něčeho tak snadného, ​​jako jsou QR kódy ve vašem hotelu, má jednu obrovskou vedlejší výhodu: jednodušší objednávání může vést k vyšším průměrným ziskům.

Technologie, jako jsou QR kódy, jsou také velmi užitečné v případě, že máte v postpandemickém provozu méně zaměstnanců než dříve, máte potíže s udržováním úrovně personálu na úrovni služeb nebo jednoduše pracujete na maximální efektivitě ve svém zařízení.

Odpovězte na otázky svých hostů dříve, než se zeptají

Snadné a jednoduché s technologií QR.

Vytiskněte pdf s jedinečným QR kódem (vygenerovaným MyStay), který obsahuje informace o pravidlech a vybavení hotelu, a umístěte jej na recepci. Naskenováním se host okamžitě dozví váš čas odhlášení a snídaně, zásady úklidu nebo ceny minibaru. V podstatě místo toho, abyste si vzali papír se všemi těmito informacemi (které určitě skončí v koši) nebo se znovu a znovu ptali recepčního, budete mít vše neustále k dispozici na dosah ruky.

QR codes in hotel
Digital information

Strategické umístění vašich QR kódů ve vašem zařízení, ve vstupní hale, u recepce, ve výtazích a na pokojích umožňuje vašim hostům přístup k informacím 24/7 bez jakéhokoli dalšího úsilí.

Hosté tento komfort nejen vysoce oceňují, ale také jsou vedeny ke zvýšenému zájmu o to, co přesně váš hotel nabízí. A zvýšený příjem 🤫

QR code in hotel
Digital upsell

Odbavení je snadné díky QR kódům

Vzhledem k protokolům COVID jsou nyní hosté zvyklí se přihlašovat a odhlašovat, aniž by s někým mluvili. Toto očekávání hostů je také užitečné při řízení vašich mzdových nákladů v nejistém prostředí.

Ne všichni vaši hosté využijí možnost online odbavení před příjezdem. Když se ujistíte, že jim tuto možnost stále nabízíte, získáte opět nějaké bonusové body. Pamatujte, že online check-in zvyšuje vaše šance na další objednávky služeb o 224 %.

Perfektní nástroj pro upsell

Přechod na automatizovaný upsell poskytuje 24/7 přístup ke všem informacím a inteligentnímu katalogu s personalizovanými nabídkami. Umožňuje nerušivý způsob prodeje doplňkových služeb a hosté skutečně vysoce oceňují extra úroveň pohodlí a ohleduplnosti na straně hotelu.

To také znamená, že už nemusíte chodit po místnostech a distribuovat materiály, žádné ruční aktualizace, žádný zbytečný tisk a plýtvání papírem.

Hotel připraví základní obsah (akční nabídky, nabídky, služby) do 30 minut. K dispozici jsou i předpřipravené šablony MyStay, které mohou výrazně pomoci – hotel může buď použít pouze ty, nebo je upravit, případně začít úplně od začátku. K dispozici je také vlastní branding.

Zaměstnanci hotelu pak mohou QR kódy a tablety distribuovat kdekoli ve svých zařízeních. Na recepci, ve vstupní hale, v restauraci a/nebo na pokojích.

QR codes in hotel - Special occasion
Digital upsell

Poté mohou hosté během pobytu 24 hodin denně 7 dní v týdnu používat tablety nebo skenovat QR kód. Hosté najdou všechny své informace online, mohou si kdykoli a kdekoli rezervovat jakoukoli nabídku nebo službu, kterou chtějí.

Je to perfektní řešení, jak zůstat v kontaktu s hosty 24 hodin denně, 7 dní v týdnu a oslovit je s nabídkami dalšího prodeje bez účasti personálu.

QR codes in hotel - Late check-out
Digital upsell

Propagujte své služby

Na kterou ze svých služeb byste chtěli nejvíce upozornit? Pozdní placení? Wellness? Pokojová služba? Umístěním QR kódu pro konkrétní službu přímo v místnosti připravíte cestu pro zákazníka k rychlému nákupu.

Navíc můžete kódy měnit podle účelu pobytu vašeho hosta. Transfer pro obchodního cestujícího, láhev šampaňského pro pár nebo pozdní odbavení pro partu přátel.

Většina smartphonů je vybavena skenery a stovky hostů po celém světě již tuto technologii prostřednictvím MyStay využívají a vysoce oceňují.

Bezdotyková technologie tu zůstane.

Poskytuje hostům větší kontrolu nad jejich zážitkem a zároveň je pro všechny pohodlnější. Zapomeňte na staré tištěné nabídky! Získejte interaktivní propagaci, která zvýší vaše příjmy během pobytu. MyStay QR kód je jednoduchý nástroj k propagaci vašich služeb s možností vašich hostů objednat si cokoliv ze svého pokoje.

Celý balíček MyStay Upsell kombinuje sílu upsell webové aplikace s MyStay QR a tabletem na pokoji.

Je na manažerovi hotelu, aby si vybral a zvolil přístup, který nejlépe vyhovuje jejich hotelu. Všechny tři funkce, kombinace dvou z nich nebo jen jedna. Není potřeba žádná integrace do PMS vašich hotelů.

Chcete vědět víc? Rezervujte si krátký hovor!

Rezervujte si demo

MyStay